Szczegóły ogłoszenia

beach-896683__480

Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla kwater znajdujących się na terenie Trójmiasta

Apartament w Mechelinku jako alternatywa dla kwater znajdujących się na terenie Trójmiasta sprawdza się doskonale. I trzeba przyznać, że rzeczywiście wielu turystów jest zainteresowanych tym rozwiązaniem. Coraz więcej osób ceni kameralne warunki. Dobrze będzie odpocząć w mniej zatłoczonych miejscach. Co więcej, mechelinki zlokalizowane są w pobliżu Gdyni i Rewy, a także plaż, a więc nie trzeba sobie odmówić żadnych atrakcji, a po parogodzinnym zwiedzaniu i różnych urlopowych aktywnościach odpocząć w przytulnie wystylizowanych pomieszczeniach. Piętrowy apartament robi świetne wrażenie. Na parterze umieszczone są: duży pokój dziennym z aneksem kuchennym, mała łazienka oraz wygodna sypialnia z podwójnym łóżkiem. Na piętrze są dwie sypialnie, łazienka i garderoba. Na dachu obiektu zaaranżowano natomiast taras.

Umożliwi on przyjemny wypoczynek, można się również na nim opalić, bez konieczności przebywania na stłoczonej plaży. W mieszkaniu bardzo dobrze poczują się zarówno pary, rodziny, jak i grupki przyjaciół. Zagwarantowane jest, że jeżeli ktokolwiek wybierze się nad polskie morze i zamelduje bezpośrednio w tym obiekcie, to poczuje się komfortowo. Pobyt można rezerwować online, co jest bardzo dużym udogodnieniem. I mimo że Mechelinki to nieduża miejscowość, to umieszczonych jest tutaj kilka wartych uwagi zabytków oraz miejsc, na czele z Aleją Zasłużonych Ludzi Morza.

Warto również skierować się do Rezerwatu Przyrody Mechelińskie Łąki, gdzie można znaleźć sporo interesujących okazów roślin, wliczając mikołajki nadmorskie. Można również zobaczyć rzadko występujące gatunki zwierząt. Spis udostępnionych atrakcji i obiektów wartych zobaczenia udostępniony jest na witrynie apartamentów. Dodatkowo, można zapytać o szczegóły właścicieli obiektu. Gustownie urządzone mieszkanie pozwala turystom poczuć się wykwintnie o dowolnej porze roku. Apartament w Mechelinku to rzeczywiście świetna alternatywa dla kwater.

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
ul. Regatowa 10B/2 81-198 Mechelinki, Polska
Telefon
Kod
81-198

Author Info

Amadent

Member since 1 rok ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 1 rok ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up