Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

c972b1744983aae1cc67b0a1e12d567d-

Bogaty katalog produktów w punkcie sprzedaży Kaprys – Met

Wszechstronny katalog produktów w punkcie sprzedaży Kaprys – Met obejmuje na przykładzie produkty takie jak: klamki drzwiowe, kłódki, samozamykacze, zamki oraz akcesoria meblowe. Klamki drzwiowe obejmują modele na: rozetach podłużnych, rozetach okrągłych, rozetach kwadratowych i rozetach wąskich. Są to produkty solidnie zrobione, dostępne w atrakcyjnej cenie. Wyróżniają się ergonomią użytkowania, jak i dużym designem. Różnorodna propozycja klamek zaspokaja oczekiwania wszystkich klientów. Uzupełnieniem tej podkategorii są dodatki takie jak: szyldy, blokady, tarcze drzwiowe oraz rozety.

Klienci mogą także sprawdzać i kupić pełen przekrój kłódek od cenionych producentów. Wyroby w tej kategorii podzielone zostały ze względu na: konstrukcję, typ mechanizmu zamykającego i materiał wykonania. Z tego względu udostępnione są: kłódki trzpieniowe, kłódki pałąkowe, kłódki okrągłe, kłódki zapadkowe, kłódki bębenkowe, kłódki z szyfrem, kłódki żeliwne, kłódki mosiężne, jak i kłódki ze stali nierdzewnej.

Każda z kłódek ma odmienny stopień zabezpieczenia, aby każdy mógł ją dostosować do spersonalizowanych wymagań. Natomiast, o ile kupujący mają kłopot z wytypowaniem, to mogą decydować się na skorzystanie z wskazówek dystrybutorów. Klienci mogą też nabywać samozamykacze o różnym przeznaczeniu. Są one bezpieczne w użytkowaniu, wygodne i funkcjonują bezgłośnie. Udostępnione są rodzaje: ramieniowe, szynowe oraz podłogowe. Można je zastosować w domach prywatnych albo w obiektach biurowych.

Propozycja sprzedażowa zawiera również specjalistyczne urządzenia samozamykające, do systemów w obiektach, gdzie konieczne są większe zabezpieczenia. Zawsze samozamykacze dostosowane są bezpośrednio pod to, jakie oczekiwania ma konsument. Dopełnieniem wszechstronnej propozycji sprzedażowej są zamki: meblowe, skrzyniowe, kasetowe, kwadratowe, regulowane i żaluzjowe. W sklepie dostępne są nieskomplikowane modele zamków meblowych o różnych rozmiarach, jak i również zamki typu baskwil, a także zamki meblowe centralne. Poszczególne zamki nadają się idealnie do zabezpieczenia drzwi, witryn oraz szuflad meblowych.

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Author Info

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up