Szczegóły ogłoszenia

open-sign-1836961_960_720

Elastyczność wykorzystania neonów led oferowanych przez firmę Digital Center

Elastyczność zastosowania neonów led wykonywanych przez firmę Digital Center to ich spory atut. Neony takie znajdują zastosowanie zarówno w reklamie outdoorowej, jak i w reklamie wewnętrznej. Można je też wykorzystywać w celach prywatnych. Mogą pojawić się na elewacjach hoteli, pubów, dyskotek, czy też na prywatnych przestrzeniach.

Klienci mogą być pewni, że tam gdzie zostaną umieszczone neony od wskazanej firmy w pełni zmieni się charakter konkretnego miejsca. Neony led mogą przyjmować dowolną formę. Mogą stanowić odzwierciedlenie logotypu, napisu, figury albo też innej, dowolnej formy reklamy.

Do ekspozycji lokalu albo firmy opłaca się wybierać szyldy neonowe. Rzucają się one w oczy i mają miłą postać. Z pewnością zwrócą uwagę przechodniów, jak i regionalnych klientów. Innowacyjna reklama świetlna jaką są neony led wlicza się do wyjątkowo trwałych form. Są odporne na wpływ wody i cięższe warunki atmosferyczne na pewno ich nie zniszczą. Wliczają się również do ekologicznych, bo nie ma w nich rtęci oraz szkodliwych gazów.

Neony mogą mieć różne kształty, wielkość oraz wybarwienie. Są wyjątkowo dostrzegalne, a więc nie da się ich przegapić w dzień lub w nocy. Neony led są również energooszczędne, bo pobiorą tyle prądu, co jedna żarówka. Wystarczy skontaktować się z pracownikami danej firmy, żeby dowiedzieć się, jak finalnie będzie prezentować się konkretny projekt. Unowocześnione systemy oświetlenia wywołają doskonałe wrażenie. Aby składać zamówienie trzeba najpierw przesyłać grafikę jaka ma się znaleźć na neonach. Należy też podać wymagania odnośnie wysokości i gabarytów projektu, a także docelowego miejsca zamontowania. Te wiadomości pozwolą specjalistom zaprojektować indywidualne neony, przykładowo pod kątem miejsca montażu. Zlecenia tworzone są w oparciu o indywidualne oczekiwania. Elementy są zużywające małą ilość energii, pomimo barw oraz natężenia jakie wyemitują.

Informacje kontaktowe

Author Info

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up