Szczegóły ogłoszenia

an-array-of-1975394__480

Imponującej jakości podkłady korkowe od firmy Korex

Imponującej jakości podkłady korkowe od firmy Korex można kupić w sklepie internetowym. Podkłady korkowe w rolce perfekcyjnie sprawdzą się pod podłogami z desek, paneli, linoleum i PCV, plus też pod nawierzchniami zrobionymi z kamienia lub z płytek ceramicznych. Z tego powodu towary, jakie można kupować pod linkiem podkład korkowy korex wlicza się do wszechstronnych.

Tym bardziej, że można je także zamontować pod wykładziną dywanową. Podkłady z korka efektywnie wytłumią dźwięki opadających na podłogę rzeczy. Zastosowane pod panelami lub przy ogrzewaniu podłogowym sprawdzają się bardzo dobrze, na podobnej zasadzie jak spora część sztucznych zamienników. Po użyciu tego typu podkładu podłoga stanie się cieplejsza i komfortowa w wykorzystaniu, jak i doskonale wyizoluje pomieszczenie przed stratą ciepła. Korek podłogowy będzie uodporniony na wpływ zawilgocenia, płomieni a także na zniszczenia i ścieranie.

Podkłady można zakupić o różnej grubości, by dostosować je do własnych potrzeb. Kupujący cenią też to, że podkłady korkowe udostępnione są w niewygórowanej cenie. Produkty można kupować, biorąc pod uwagę takie parametry techniczne jak: rozmiary rolki, wyciszenie, współczynnik przewodnictwa cieplnego, gęstość objętościowa a także nasiąkliwość.

Ze względu na to, że w podkładach nie ma żadnych sztucznych elementów, są bezpieczne dla kondycji zdrowotnej. Podkłady zrobione z naturalnego kruszywa korkowego a także ekologicznego spoiwa są trwałe oraz mają spore cechy izolacyjne. Warstwa izolacyjna z korka wlicza się do szczególnie ognioodpornych materiałów izolacyjnych. Z tego powodu podkłady mogą zostać wykorzystane zarówno w bardzo zimnych, jak i w szczególnie ciepłych zakresach temperatur.

Podkłady o właściwościach akustycznych z korka zmniejszą odgłos kroków i pękanie podłogi. To zaś wpływa na standardowy komfort. Podłogi korkowe mają zdolność wytłumienia dźwięków powietrza i uderzeń w bardzo szerokim zakresie. Ich ważną cechą jest również równomierność wymiarowa, ponieważ zyskuje się zapewnienie, że grubość podłogi nie odmieni się po postawieniu mebli.

Author Info

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up