Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

gavel-3577254__480

Kamil Grabarczyk: specjalista który zajmuje się upadłością konsumencką i upadłością przedsiębiorstw

Kamil Grabarczyk to specjalista który zajmuje się upadłością klientów prywatnych a także upadłością przedsiębiorstw. Jego kancelaria doradztwa restrukturyzacyjnego oraz upadłościowego to miejsce zaufane, do jakiego przychodzi dużo interesantów, zmotywowanych poleceniami. W momencie, kiedy dłużnik nie może wyjść z zadłużenia, może decydować się na restrukturyzacja firm sądowa i ekspert w pierwszej kolejności zobaczy kompletną dokumentację, a później uzna, co robić dalej. Radca zajmie się opracowaniem wniosku o zgłoszenie upadłości. W piśmie nie zabraknie ważnych punktów dla danej sprawy, ale też urzędowych wymagań.

W następnej kolejności, Kamil Grabarczyk wręczy w imieniu zleceniodawcę wniosek w Sądzie Rejonowym z Wydziałem Gospodarczym odpowiednim dla miasta zameldowania wnioskodawcy albo miejsca, w którym właściciel firmy prowadzi firmę. Dalsze pułapy współpracowania w przypadku upadłości klienta prywatnego to: zbadanie wniosku przez sąd i uznanie upadłości, wskazanie osoby zarządzającej majątkiem upadłego i dokonującej podziału funduszy pomiędzy wierzycielami, zgłaszanie wierzytelności do osoby zarządzającej majątkiem upadłego i dokonującej podziału funduszy pomiędzy wierzycielami na równi z ustaleniem oraz składem majątku, złożenie przez osobę zarządzającą majątkiem upadłego i dokonującą podziału funduszy pomiędzy wierzycielami konceptu harmonogramu spłaty albo informacji o występowaniu wskazań do odwołania zobowiązania bez ustalania planu spłaty bądź do odmówienia cofnięcia zobowiązań.

W wypadku kiedy zostanie ogłoszona upadłość firmy, to odbywają się po kolei: zgłaszanie długów, opracowanie spisu wierzytelności, zgłaszanie sprzeciwów do listy zadłużenia, uznanie spisu długów, przygotowanie harmonogramu rozdziału, wnoszenie zarzutów lub zatwierdzenie harmonogramu podziału, wykonanie ostatecznego planu podziału oraz stwierdzenie ukończenia postępowania upadłościowego. Na każdym z etapów współpracy zleceniodawcy mają możliwość liczyć na cenne wskazówki ze strony eksperta. Kamil Grabarczyk to ekspert, który jest świadomy, w jaki sposób prowadzić całość, kiedy uzna, że konkretna sprawa pozytywnie rokuje.

+Tekst Sponsorowany+

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Żabi Kruk 14, 80-822 Gdańsk, Polska
Telefon

Author Info

Amadent

Member since 3 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 3 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up