Szczegóły ogłoszenia

obrobka_metalu

Obróbka metali Tarnobrzeg

Człowiek stosując swoją wrodzoną przenikliwość stara się coraz bardziej uprościć sobie powszednie życie. Temu celowi służą coraz to o wiele bardziej zaawansowane techniki, jakie rozwijają w szybkim tempie, wprowadzając do stworzonego przez nas życia pomysły będące do niedawna w wyobraźni stwórców filmów science-fiction. Nie ma dziedziny nauki, w jakiej nie zaszłyby diametralne zmiany, podręczniki fizyki chemii biologii lub medycyny powinny być odświeżane dosłownie co miesiąc nadążając za postępem.

Inteligentne roboty naśladujące człowieka, hodowla ludzkich tkanek oraz narządów, myślące samochody, mieszczące się w dłoni wydajne komputery - telefony, superszybkie samoloty lub podróże kosmiczne oraz plany zasiedlania innych planet układu słonecznego - to wszystko owoce potęgi intelektu ludzkiego oraz wiedzy gromadzonej nieprzerwanie od stuleci. Jest też wiele bardziej praktycznych pomocy, jak obróbka metali tarnobrzeg.

Ludzkość dotarła do momentu, w jakim nie jedynie poprawia swoje własne dzieła, niemniej jednak też ingeruje we własną naturę - wydłużając długość życia oraz naprawiając własne ciała. Duża grupa dostatnich ludzi lub ewentualnie wolontariuszy korzysta już w tym czasie z protez organów (sztuczne serca) czy kończyn zespolonych do perfekcji z organizmem, odbierające bodźce (ciepło, zimno, dotyk). Pytanie nadstawia się samo, czy postęp, do jakiego dążymy, nie stanie się dla nas zagrożeniem i początkiem końca gatunku ludzkiego jako takiego.

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Nisko, Polska

Author Info

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up