Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

nauka_plywania_chelmiec

Pływanie na tracenie wagi – lekcja pływania

Pływanie jest często reklamowane jako jedna z najlepszych form ćwiczeń, jeśli dążymy do zmniejszenia masy ciała - Chełmiec – lekcje pływania. Wypływanie jest rekomendowane ludziom z rozległą nadwagą lub ewentualnie cierpiącym z powodu jakiegoś urazu. W czasie napiętego pływania stylem klasycznym lub grzbietowym wypalamy taką samą liczbę kalorii, jak w trakcie prędkiego spaceru czy też wolnego biegu.

Pływanie jednakże nie jest ukochanym sportem osób dorosłych. To dziwaczne, albowiem poza korzyściami dla zdrowia, jest to jeden z niewielu sportów, jaki można pielęgnować w każdym wieku. Dużo osób, głównie płci pięknej, nie uwielbia odwiedzać basenów, bowiem czują się niekomfortowo t kostiumie kąpielowym. Jest to zwyczajny problem osób w średnim wieku i z nadwagą. Warto wybrać się na basen z przyjaciółką, co zwiększy wrażenie pewności siebie i uprości miłe spędzenie czasu. Kolejnym argumentem jest to, że nie podoba nam się, kiedy mamy mokrą twarz i włosy. Tutaj bardzo dobrze sprawdza się czepek kąpielowy, jaki zezwoli zachować nasze włosy w pełni suche i zapewni ochronę przed chlorem zawartym w wodzie. Pływanie jest rozrywką znaną od czasów prehistorycznych.

Najstarsze baseny obserwujemy już na malowidłach Stone Age pochodzących z około 7000 roku przed nasza erą. Pisemne wzmianki o pływaniu pochodzą z 2000 roku przed naszą profesjonalną erą. Odniesienia na ten temat odszukamy również w Gilgameszu, „Iliadzie” i „Odysei” Homera, „Biblii” (Księga Ezechiela 47:5, Księga Rodzaju 27:42, Księga Izajasza 25:11) oraz innych pismach starożytnych.

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Marcinkowicka 9, 33-395 Nowy Sącz, Polska

Author Info

Amadent

Member since 4 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 4 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up