Szczegóły ogłoszenia

teeth-1652976__480

Propozycja usług z obrębu stomatologii estetycznej we wrocławskim gabinecie Witadent

Oferta z zakresu stomatologii estetycznej w znajdującym się we Wrocławiu gabinecie Witadent jest ochoczo wybierana przez osoby, które zamierzają mieć nie tylko zdrowe uzębienie, ale też dobrze wyglądać. Udostępnione zabiegi jak przykładowo wybielanie zębów wrocław wykonywane są przez specjalistów, jacy zawsze dostosują cykl zabiegów do kondycji zębów chorego. Wybrane rekomendacje i przebieg zabiegów omawiane są ze stomatologiem, żeby klient albo pacjentka mieli gwarancję, że są zdecydowani na właściwe leczenie.

Poza wybielaniem można zapisywać się na: nałożenie licówek kompozytowych i pełnoceramicznych, nakłady koronowe i korony z przeróżnych tworzyw, usunięcie osadu piaskowanie, usunięcie kamienia nazębnego z polerowaniem, fluoryzację kontaktową lub wykonywanie wkładów z włókna szklanego.

W wypadku wybielania zębów zastosowana jest metoda nakładkowa albo przy wykorzystaniu lampy beyond whitening. Pacjenci najczęściej decydują się też na wybielanie zębów martwych, gdyż często zęby po leczeniu kanałowym mają innego rodzaju odcień. Każdorazowo technika wybielania dostosowana jest do potrzeb pacjenta oraz jego stanu uzębienia. Pacjent jest informowany o tym, że podczas wybielania nie może: palić papierosów, pić kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów a także nie może przyjmować leków przeciw nadkwasocie żołądka. Zalecane jest także powstrzymywanie się od używania pozostałych preparatów wybielających. W chwili, gdy zakładane są szyny należy unikać picia oraz jedzenia.

Dopasowanie się do zaleceń oddziałuje na skuteczność leczenia. Stosowane w Witadent metody wybielania są bezpieczne. Tylko powinny ich unikać kobiety ciężarne i karmiące piersią. Wybielanie nie oddziałuje na stan szkliwa i nie stwarza ryzyka powstania próchnicy. Przed zabiegiem usuwany jest kamień nazębny, a także wypełniane są ubytki próchnicowe. Z uwagi na to zęby chorego są w doskonałym stanie.

Informacje kontaktowe

Author Info

Amadent

Amadent

Member since 7 miesięcy ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Amadent

Member since 7 miesięcy ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up