Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

business-3167295__480

Reguły współpracy, a więc koszty usług z zakresu księgowości w Account Trees

Reguły współpracy, a więc kosztorys usług księgowych w Account Trees ustalone są przez księgową Justynę Mąkosę bardzo precyzyjnie. Przedsiębiorcy cenią to, gdyż natychmiastowo wiedzą, czego mogą się spodziewać. Dla klientów udostępniona jest oferta podstawowa a także oferta rozszerzona. Oferta podstawowa skierowana jest do firm, które mają mniejszą liczbę dokumentów. Płacą wówczas stał stawkę od jednego dokumentu.

Najmniejsza ilość dokumentów to 30, a największa sto pięćdziesiąt. Propozycja poszerzona dotyczy firm mających więcej niż 150 papierów. Za każdy dodatkowy dokument pobierana jest dodatkowa opłata. Abstrahując od tego, jaka oferta w księgowość kraków będzie wybrana, aktualna jest jedna jasna kwota za obsługę kadrową oraz księgową.

W dodatku, bezpłatnie klienci mogą liczyć na usługi dodatkowe takie jak: reprezentowanie firmy przed US a także przed ZUSem, monitoring zobowiązań firmy, wysyłanie sprawozdań do GUS i PEFRON, prowadzenie ewidencji środków trwałych, obieg dokumentów. Przedsiębiorcy doceniają również to, że mogą korzystać z usługi zarządzania podatkowego. Jest to nowatorska usługa księgowej. W zakresie identyfikacji oraz minimalizowania zagrożeń podatkowych. Mogą one wynikać przykładowo z częstszych zmian prawnych a także niespójności ustaleń prawnych. Wzięte pod uwagę są też czynniki wewnętrzne, jakie występują w firmie. Przy wystosowaniu określonych rozwiązań Justyna Mąkosa nawiązuje współpracę z klientem.

Dlatego efekty pracy przystosowane są do specyfiki jego prosperowania w 100%. Kompletna oferta z zarządzania podatkowego obejmuje: przygotowanie mapy ryzyk podatkowych razem z komentarzami do zbadanych transakcji, dookreślenie spodziewanych dziedzin ryzyka co do zadań podatkowych, opracowanie oraz wdrażanie czynności gwarantujących odpowiednie zarządzanie aktualnymi ryzykami, bieżące poradnictwo podatkowe, a także sprawdzanie systemu informatycznego i księgowego przedsiębiorstwa.

Lokalizacja

Author Info

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up