Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

billiard-table-1835310__480

Sklep internetowy, w jakim można zakupić najnowsze oraz używane sprzęty gastronomiczne

Sklep internetowy, w jakim można kupić najnowsze a także używane sprzęty do wykorzystania w gastronomii, a więc Gastro Rental, chwali się na rynku doskonałą opinią. Sprzęt starszej daty sprawdzi się, gdy kupujący nie ma pieniędzy na to, by kupić najnowszy osprzęt gastronomiczny. Można wybierać sprzęty na wynajem, udostępnione w atrakcyjnych cenach. Używany sprzęt dla gastronomii zwykle wykorzystywany był przez kilka. Jest sprzedawany albo wypożyczany w idealnym stanie, co pozwoli z niego od razu skorzystać.

Dostępne akcesoria przeznaczone do branży gastronomicznej są po przeglądzie serwisowym. Można zaopatrzyć się w końcówki linii produkcyjnej, ale też w maszyny po wystawach. Dla wielu zainteresowanych ważne jest to, że osprzętu nie trzeba kupować, gdyż wynajmuje się go.

Zasady wypożyczenia wyprzedaż urządzeń gastronomicznych ustalane są tak, aby było to z korzyścią dla klienta. Właściciele restauracji, którzy chcą skorzystać ze dobrze działającego osprzętu, bez jakiegokolwiek przestoju w kuchni firmowej wiele na tym zyskają. Poza sprzętem można wypożyczać inne akcesoria marki GASTROPOLERKI. To sprawne maszyny do polerowania sztućców i kieliszków.

Konsumenci mogą w tym miejscu zakupić też piece. Przed podjęciem decyzji o kupnie lub o wynajmie mają możliwość nieodpłatnie skontrolować skuteczne działanie pieców. Lekcje pokazowe zamawia się online. Z bogatej oferty skorzystają w takim razie wszyscy przedsiębiorcy powiązani z gastronomią. Domeną firmy są piece konwekcyjne oraz konwekcyjno – parowe. Sprawdzają się one w: restauracjach, barach, oraz w stołówkach. Równocześnie klienci mogą zaopatrzyć się w gadżety do pieców: podstawy pod piece oraz okapy wentylacyjne. Udostępniony jest sprzęt grzewczy: lampy do podgrzewania, kuchenki gazowe, podgrzewacze do parówek, kuchenki indukcyjne, tostery oraz witryny grzewcze. Klienci mogą nabywać też używane i najnowsze zmywarki gastronomiczne. W obiektach gastronomicznych używa się standardowo: przystawki do mięsa, nacinarki elektryczne, urządzenia do tarcia, miksery, sokowirówki, prasy do hamburgerów, roboty kuchenne lub przystawki do wyrobu hamburgerów.

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Firmowa 12, 62-023 Robakowo, Polska
Telefon
Kod
62-023

Author Info

Amadent

Member since 3 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 3 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up