Szczegóły ogłoszenia

LYKO

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie od salonu ŁYKO

Spersonalizowana biżuteria na zamówienie od marki ŁYKO to walor, z jakiego firma taka jest znana. Doświadczeni jubilerzy to również doradcy, którzy zawsze podpowiedzą, na co opłaca się decydować. Imponującej jakości biżuteria premium, o jakiej można dowiadywać się pod adresem jubilerlyko.pl to idealna opcja dla kobiet pewnych siebie, którym zależy na tym, aby mieć do wybrania jedynie to, co prezentuje najwyższą jakość. Jeżeli w takim razie ktoś chce mieć albo chciałby podarować najbliższej osobie pierścionek, bransoletkę, naszyjnik lub kolczyki, to może umówić się na spotkanie ze specjalistami. Zwykle dotyczy to biżuterii na specjalne okazje, obrączek oraz pierścionków zaręczynowych. Zlecenie będzie realizowane od projektu aż po gotowy produkt. Jubilerzy dowiadują się, jakie są oczekiwania wobec biżuterii, a później robią bazowy szkic. Dopasują materiał, typ kamieni oraz wymiary.

Nawet najbardziej złożone marzenia pod względem biżuterii nie będą stanowiły dla nich wyzwania. Kiedy zaakceptowany będzie pierwszy szkic rysunkowy, to zrobiony będzie potem projekt 3D. Wykorzystanie innowacyjnych technologii jest ważne dla ŁYKO, gdyż jubilerzy mają świadomość tego, że biżuteria ma służyć klientkom przez długi czas. Na projekcie biżuteria będzie prezentowała się wprost tak jak ma wyglądać. Po akceptacji projektu w pracowni ŁYKO zostaną zrobione określone produkty.

Na witrynie https://jubilerlyko.pl/bizuteria-na-zamowienie/ można zobaczyć katalog i nim się zainspirować. Można również w tym samym czasie za pośrednictwem formularza zgłaszać się na konsultację. Warto też sprawdzić firmowego bloga o biżuterii premium. Jubilerzy szczegółowo poznają wymagania zamawiających, a następnie dopasowują do ich stylu, gustu i charakteru kamienie szlachetne. Sprawdzą okazy z całego świata, żeby w 100% spełniać oczekiwania zleceniodawców. W efekcie biżuteria wykonana jest perfekcyjnie i dodaje posiadaczkom urody. ŁYKO kreuje trendy w polskim jubilerstwie.

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Tadeusz Kościuszki 103/2u, Wrocław, Polska
Telefon

Author Info

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up