Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

architecture-828596__480

Sprawdzony deweloper funkcjonujący na terenie Lublina

3D Lublin Development to sprawdzony deweloper działający w Lublinie. Najbardziej znanym przedsięwzięciem, o jakim można czytać pod linkiem https://3d-mieszkania.pl/ jest osiedle nad Zalewem, w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego. To perfekcyjne miejsce, ponieważ przede wszystkim jest idealnie usytuowane. Piękne pejzaże, ośrodki rekreacyjne, park wodny Słoneczny Wrotków, wyciąg dla narciarzy wodnych z torem z przeszkodami, ścieżka rowerowa dokoła zalewu oraz park linowy.

Przy jeziorze funkcjonuje też wypożyczalnia kajaków i ośrodek golfowy. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw oraz z boiska do siatkówki plażowej. Nieopodal osiedla umieszczonych jest sporo terenów zielonych, w tym Las Dąbrowa, a więc największy las na terenie Lublina. Gwarantuje on zdrowe powietrze i spacery. Z tego powodu Osiedle nad Zalewem Zemborzyckim jest rekomendowane głównie dla rodzin z dziećmi. Spokojna lokalizacja, z przedszkolem, szkołą oraz strefą rekreacji, gdzie maluchy mogą spędzać wolne chwile na zabawie. Lubelski inwestor z 30letnim doświadczeniem na rynku jest rozpoznawalny i godny zaufania. Osiedle nad Zalewem to aż sto trzydzieści mieszkań o wielkości od 40 m2, w cenie poniżej dwieście tysięcy złotych.

Osiedle nad Zalewem złożone jest z 4 pięciokondygnacyjnych budynków. Są one wyposażone w windy, mają garaże podziemne z miejscami parkingowymi oraz komórki dla lokatorów. Także wzdłuż drogi wewnętrznej powstały naziemne miejsca parkingowe. Tak doskonała infrastruktura osiedla zachęca do inwestycji. Dla mieszkań usytuowanych na parterze dostępne są prywatne ogródki, a reszta mieszkań ma tarasy .

W konfiguratorze internetowym można sprawdzić, jakie do tej pory mieszkania są wolne oraz zaznaczyć, jakich mieszkań się poszukuje. Deweloper bez wątpienia nawiąże kontakt z wszystkimi zainteresowanymi oraz podpowie, co można wybrać. Osiedle nad Zalewem to inwestycja 3D Lublin Development, chwaląca się ogromną renomą. To wynika z jej innowacyjnego charakteru.

Lokalizacja

Author Info

Amadent

Member since 3 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 3 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up