Szczegóły ogłoszenia

welding-2037926__480

Usługi z jakich można skorzystać w przedsiębiorstwie KART – MAP z Olsztyna

Świadczenia z jakich można korzystać w zakładzie KART – MAP z Olsztyna to między innymi tłoczenie blach i metalu, piaskowanie oraz laserowe cięcie. Zaoferowane gięcie blach olsztyn to precyzyjna oraz realizowana szybko metoda plastycznej obróbki metalu. Najczęściej poprzedza ją wycinanie, a po gięciu odbywa się etap wygładzenia i pomalowania powierzchni. Usługa wyginania blachy bazuje na odkształceniu stali i zmienieniu jej krzywizny.

Używane są do tego profesjonalnie zaprojektowane pasy krawędziowe z napędem elektrycznym. Mogą one wyginać blachy o różnej krawędzi, od 0,5 do 1 mm. Usługa gięcia realizowana jest sprawnie. Całością zajmą się doświadczeni inżynierowie. W dodatku, można też decydować się na świadczenia takie jak piaskowanie olsztyn, czyli napowierzchniowy proces technologii, bazujący na oczyszczaniu z rdzy, nalotów i starych powłok malarskich na wybranych powierzchniach.

Uzyskuje się w rezultacie odtłuszczoną, chropowatą powierzchnię. W ten sposób opracowana powierzchnia, przez kilkukrotne zwiększanie szorstkości zapewnia doskonałe przywieranie powłok lakierniczych, co zwiększa odporność na korozję. Jest więc to skuteczna technika czyszczenia powierzchniowego. Zaleca się ją do obróbki: stali, żeliwa, szkła i tworzyw sztucznych. Oczyszczać w taki sposób można ciężkodostępne miejsca wraz z zakrzywieniami.

Specjaliści wykonują także sprawnie cięcie laserem olsztyn przy zastosowaniu innowacyjnie zaprojektowanej wycinarki laserowej. Ta dokładna metoda może być użyta do pocięcia stali nierdzewnej, aluminium, stali czarnej a także stopów metali nieżelaznych. Wyciąć można dowolne kształty, w celu otrzymania podzespołów najwyższej jakości.

Dzięki laserowemu cięciu możliwa jest doskonała powtarzalność, co jest opłacalne, gdyż nie wygeneruje strat materiału. Każdorazowo ceny za poszczególne usługi wyznaczane są na indywidualnych zasadach. Zleceniodawcy cenią to, że są potraktowani z priorytetem i że wysłuchane są ich wymagania.

Informacje kontaktowe

Author Info

Amadent

Amadent

Member since 7 miesięcy ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Amadent

Member since 7 miesięcy ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up