Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

macro-1452986__480

Wszechstronnie uposażona hurtownia z częściami do zastosowania w elektronice

Micros to kompleksowo uposażona hurtownia z częściami do zastosowania w elektronice. Katalog produktów jest spory, natomiast klienci nie mają trudności z tym, by znaleźć właściwe części, ponieważ wszystko jest rozdzielone w działach. To ułatwia zakup, a jeśli ktoś będzie mieć pytania co do osprzętu jakim są tranzystory to może liczyć na porady od ekspertów zatrudnionych w sklepie. Warto na bieżąco sprawdzić dostępne produkty, ponieważ często w hurtowni są promocje. Wśród udostępnionego katalogu produktów można znaleźć: akcesoria samochodowe, elementy do zastosowania w automatyce przemysłowej i budynkowej, baterie, akumulatory i ładowarki, bezpieczniki i filtry sieciowe, chemię dla elektroniki, czujniki, kable, przewody, komputery przemysłowe, kondensatory, elementy indukcyjne, kwarce, moduły i urządzenia interfejsowe, ochronniki przeciwprzepięciowe, oświetlenie różnego rodzaju, zestawy startowe, przełączniki, przekaźniki, radiatory lub termostaty.

Każdy z tych podzespołów jest szczegółowo opisany, czyli klient od razu wie, jakie konkretny element ma parametry i w jakich okolicznościach może okazać się przydatny. Materiały wykorzystywane dla potrzeb elektroniki przesyłane są prędko, co znaczy, że bez opóźnień można będzie wykonać zadania, jakie rozplanowano. Wszystkie produkty to towary nowe, wysokiej jakości i stuprocentowo przydatne. Sprzedaż zrealizowana jest przy wykorzystaniu sklepu www, natomiast w siedzibie firmy można się również zaopatrzyć. Kupujący mogą liczyć na to, że specjaliści z Micros dobiorą dla nich potrzebne części, a ponadto zajmą się wyszukaniem produktów jakich nie ma w propozycji sprzedażowej, o ile będzie taka konieczność. Sprzedaż wysyłkowa jest organizowana w trybie hurtowym, jak i w trybie detalicznym. Bogaty katalog produktów w atrakcyjnej cenie zachęca do zakupów. O tym, w jaki sposób dokonywać transakcji można dowiadywać się ze strony. Kupujący, którzy dotychczasowo korzystali ze świadczeń Micros są bardzo zadowoleni.

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic - Hurtownia części elektronicznych Kraków, Emila Godlewskiego 38, 30-198 Kraków, Polska
Telefon
Kod
30-198

Author Info

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 2 lata ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up