Szczegóły ogłoszenia

guitar-1139397__480

Wyspecjalizowana pracownia lutnicza, zajmująca się serwisowaniem gitar dowolnego typu

Wyspecjalizowana pracownia lutnicza, jaka zajmuje się naprawą gitar różnego typu, czyli firma LUTHIER to miejsce do którego opłaca się zgłosić, kiedy napotyka się trudności z buczeniem, trzeszczeniem albo innymi, trudnymi do zidentyfikowania szumami. Często są to kłopoty jakie wynikają z niewłaściwego ekranowania, zimnych lutów, niesprawnie działających kabli albo części. Każde szlifowanie progów w gitarze Warszawa traktowane jest indywidualnie. Perfekcyjnie wykonane ekranowanie, zrealizowane przez pracowników z tego miejsca pozwala na nowo chwalić się tym jak brzmi gitara.

Będzie ona w mniejszym stopniu buczała i szumiała, co będzie wpływać bardzo dobrze na wrażenia akustyczne oraz będzie umilać grę. Poza ekranowaniem sprawdzona jest kompletna elektronika, z dużym naciskiem na sprawdzanie połączeń, lutów oraz styków pod kątem ich właściwego rozmieszczenia.

Ekranowanie i elektronika są nad wyraz istotne dla poprawnego funkcjonowania gitary. W LUTHIER można także korzystać z usługi wymiany strun w gitarze. Ma miejsce to przy wykorzystaniu innowacyjnego urządzenia Neck Rock Stabilizer. Specjaliści zajmują się właściwą kolejnością przy nałożeniu strun, zwracając uwagę na ułożenie kluczy na główce. Jednocześnie będzie także skontrolowany stan techniczny gitary. Przy użyciu podanego u0rządzenia wykonuje się także szlifowanie progów w gitarze. Jest to usługa z jakiej muszą systematycznie korzystać właściciele gitar, których gitary nie są wyposażone w progi ze stali nierdzewnej.

W rezultacie, można oczekiwać wyrównania strun, obniżenia ich akcji, jak i polepszenia wygody w czasie grania na gitarze. Dokładne wyrównywanie progów daje pewność, że gitara będzie świetnie odrestaurowana. Eksperci w tym samym czasie zajmą się też usuwaniem wykrytych nierówności i wykrzywień, jakie mogą pojawić się na podstrunnicy podczas używania gitary. Końcowo zrobione będzie polerowanie progów, jak i wyczyszczenie i olejowanie całej podstrunnicy.

Author Info

Amadent

Amadent

Member since 7 miesięcy ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Amadent

Member since 7 miesięcy ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up