Szczegóły ogłoszenia

agree-1238964__480

Zasady współpracy z S – Car

Zasady współpracy z S – Car są ustalone od samego początku. I z tego względu klienci czują się bezpiecznie, gdy decydują się na kontakt właśnie z taką firmą proponującą auto skup Łęczna, gdyż firma ta jest liderem. Firma wyspecjalizowana w skupie pojazdów eksploatowanych w całej Polsce może chwalić się bardzo dobrymi wynikami.

Z tego powodu może pojazdy od klientów odbierać w bardzo krótkim czasie. Samochody odkupowane są bez względu na stan techniczny i rok produkcji.

Każdy, kto chciałby szybko oraz za gotówkę sprzedać swój samochód, musi skontaktować się z S – Car. Wycena ustalana jest prędko, bez przeszkód i na uczciwych zasadach z doświadczonymi pracownikami. Specjaliści dokonujący wyceny samochodów zestawiają propozycję klienta do innych ofert w katalogach minimum trzech serwisów z ogłoszeniami. Proponowana kwota odkupu obejmuje już koszt podatków oraz przewozu samochodu z miejsca odbioru. Doliczona jest też bezzwłocznie prowizja od transakcji. Po tym, jak firma odkupi pojazd, przeprowadza selekcję czy pojazd będzie wyznaczony do kasacji, na części czy do dalszej sprzedaży. Zainteresowany za pojazd ma zawsze zaproponowaną najwyższą z możliwych sumę, adekwatną do kondycji technicznej odkupowanego pojazdu i potwierdzoną na serwisach motoryzacyjnych.

Biuro obsługi klienta jest do dyspozycji osób chcących sprzedać samochód. Przedsiębiorstwo S – Car ma 10 lat doświadczenia w branży skupowania aut. Dlatego cieszy się sporą renomą. Jako pośrednik w skupie pojazdów w całej Polsce nie ma sobie równych. Alfa Romeo, Audi, BMW, Cadillac, Citroen, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyuandai, Kia, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peuegot, Porsche, Renault, Rover, Skoda, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen - to zaledwie niektóre ze skupowanych modeli. Kiedy chodzi o przewożenie aut ciężarowych to również nie ma z tym kłopotu, ponieważ lawety dopasowane są do dowolnego typu pojazdów.

Author Info

Amadent

Member since 1 rok ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 1 rok ago
  • ogloszenia@ama-dent.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up