Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

work-3480187__480

Program z ofertami dla rzeczoznawców i pośredników nieruchomości

Na rynku nieruchomości panuje duża konkurencja, szczególnie od czasu gdy takim pośrednikiem zostać może każdy. Znacznie ma to wpływ na możliwości obsługiwania klientów, którzy oczekują jak najbardziej dopasowanych do ich oczekiwań ofert. Z tego też powodu dostęp do rzetelnych informacji o lokalach ma duże znaczenie, lecz jeszcze do niedawna wcale nie było z tym tak łatwo. Wprawdzie ukazywać się zaczęły jakieś narzędzia, jakie gromadziły i pokazywały oferty z różnych miejsc, ale z poziomem ich jakości było bardzo różnie. Czasami takie oferty były nieaktualne, a to powodowało wiele niepotrzebnej pracy i zamieszania. Całkiem niedawno jednak się pojawił na rynku program dla rzeczoznawcy majątkowego, jaki w dużej mierze likwiduje te ograniczenia.

Głównym celem jego autorów było zgromadzenie możliwie dużej ilości ofert w jednym miejscu, z fotografiami, danymi kontaktowymi i lokalizacją. Takie narzędzie z różnych przyczyn jest bardzo przydatne dla pośredników nieruchomości, którzy przy jego użyciu mogą oszczędzić mnóstwo czasu na przeszukiwaniu różnych serwisów i portali. Z tego narzędzia korzystać też mogą rzeczoznawcy majątkowi, a moderowana baza ofert nieruchomości nie jest dostępna dla osób prywatnych. Zwłaszcza że możliwości programu nie będą się ograniczać tylko do tego, żeby pokazywać archiwalne oferty nieruchomości, bo są one sporo większe. Ciekawą możliwością na przykład jest możliwość szybkiego ustalenia danych kontaktowych do właściciela, przez co pośrednik może szybko się z nim umówić na oglądnięcie lokalu.

Program daje też możliwość precyzyjnego ustalenia ofertowej ceny, a także w przypadku umów na wyłączność poinformuje o ewentualnych naruszeniach. Wszystkie te możliwości sprawiają, że to narzędzie powinno się cieszyć sporym zainteresowaniem pośród pośredników. A znajdzie się go w sieci, na przykład wpisując w wyszukiwarce hasło program do wyszukiwania nieruchomości.

+Tekst Sponsorowany+

Lokalizacja

Informacje kontaktowe

Adres
Półwiejska 17, Poznań, Polska
Telefon

Author Info

Amadent

Member since 4 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 4 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up