Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Szczegóły ogłoszenia

Niepowtarzalna pomoc przy przygotowaniu wiz

Niepowtarzalna pomoc przy przygotowaniu wiz

Założyciele Serwisu Konsularnego własne umiejętności zdobywali w renomowanym i najbardziej liczącym się przedsiębiorstwie wizowym w Europie, która znajduje się w Londynie. Tam przyszedł im do głowy pomysł otworzenia własnej firmy. Ten wprowadzili w życie w roku 2006, poprzez otwarcie pierwszej filii Serwisu w stolicy Polski. Ogromna kompetencja, zaangażowanie i fachowość dały możliwość otworzenia kolejnych filii na Pomorzu, w Małopolsce oraz w Wielkopolsce oraz zatrudnienia współpracowników w Berlinie i Londynie, co wzniosło firmę do poziomu jednej z największych firm tego typu w Polsce. Istotną informacją jest, że Serwis Konsularny to drugi po MSZ punkt informacji konsularnej w Polsce.

Podstawowym zadaniem, które chciałby wykonywać Serwis Konsularny jest pośredniczenie w zdobywaniu wiz zagranicznych, również do państw, których konsulaty nie znajdują się na terenie naszego kraju. Otrzymamy tutaj wsparcie przy ubieganiu się między innymi o:

1. wizy wydawane dla celów tranzytu przez dany obszar,

2. wizy prywatne,

3. wizy dla zawodowych kierowców,

4. wizy niezbędne w pracy dziennikarza międzynarodowego,

5. wizy pracownicze,

6. wizy wydawane dla celów spotkań biznesowych i targów,

7. wizy rodzinne.

Nasze biuro pomaga przy podejmowaniu starań o wizy w pełnym zakresie oraz usługi doradcze – w razie, kiedy osoba zainteresowana nie jest w stanie dokładnie sprecyzować własnych oczekiwań. Zajmujemy się w szczególności organizacją wiz do państw takich jak: Afryka, Azja, Bliski Wschód, USA, Australia i Kanada.

Pracownicy Serwisu udzielą nam wsparcia również przy działaniach takich jak:

1. legalizacja dokumentów,

2. przekładem treści dokumentów na inny język,

3. wsparciem w wyrabianiu zaświadczeń o niekaralności,

4. pomocą przy uzyskiwaniu pozwoleń na pracę,

5. zalegalizowaniem pobytu obcokrajowców na terenie Polski,

6. staraniach o wydanie drugiego paszportu.

Zakres obowiązków osób zatrudnionych w Serwisie jest niezwykle szeroki. Z tego też powodu wdrożono pracę zespołową. Zespoły zajmują się różnorodnymi zadaniami, ale też udzielają sobie wzajemnego wsparcia, aby móc w sposób kompleksowy sprostać zadaniom stawianym im przez klientów.

Praca z klientem każdorazowo zaczyna się od określenia oczekiwań naszych klientów. Kolejny krok to kompletowanie niezbędnych do otrzymania wizy dokumentów. Zaraz po otrzymaniu pełnej teczki z dokumentami zasiadamy do jej sprawdzenia i robimy zlecenie w Systemie Zamówień Wizowych. Kolejno papiery przekazywane są do urzędu lub placówki konsularnej. Serwis Konsularny utworzył własną stronę, na której można być na bieżąco ze statusem realizacji własnych zleceń.

Więcej informacji na http://www.serwiskonsularny.pl/

Lokalizacja

Author Info

Amadent

Member since 4 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Contact Listings Owner Form

Lokalizacja

Zadaj pytanie

Sprzedawca

Amadent

Member since 4 lata ago
  • zapleczaseo@seosklep24.pl
View Profile

Zarządzaj ogłoszeniem

Don't have an account? Sign up